RSM Poland
Języki

Języki

 

Kogo szukamy

Specjaliści

Nasze oferty pracy kierujemy do specjalistów, którzy chcieliby zarówno kontynuować swoją dotychczasową ścieżkę kariery, jak również do tych, którzy pragną rozwijać się w zupełnie innym kierunku.

Studenci i absolwenci

Większość naszych pracowników to absolwenci kierunków ekonomicznych i prawnych. Nie zamykamy się jednak na kandydatów o zupełnie innym wykształceniu. Poszukujemy również osób będących w trakcie lub po zakończeniu specjalistycznych kursów zawodowych z zakresu finansów i rachunkowości, chcących rozwijać się w obszarach outsourcingu rachunkowości oraz kadr i płac, audytu finansowego, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Najważniejsze są dla nas Twój potencjał i chęć uczenia się.

Interesują nas osoby, które:

  • Posługują się językiem angielskim i/lub niemieckim na poziomie minimum B1

Większość naszych Klientów to firmy z kapitałem zagranicznym, w których język angielski i/lub niemiecki traktowany jest jako narzędzie codziennej komunikacji. Znajomość języków obcych pozwoli Ci również uczestniczyć w przyszłości cyklach szkoleniowych realizowanych przez sieć RSM International. Swoje umiejętności możesz szlifować w ramach prowadzonych na terenie firmy bezpłatnych kursów językowych.

  • Posiadają rozwinięte umiejętności analityczne

Doradztwo podatkowe i prawne, audyt finansowy oraz outsourcing księgowo-kadrowy to praca z dużą ilością różnorodnych informacji, w której niezbędne jest dostrzeganie nawet nieistotnych z pozoru zależności oraz wyciąganie wiarygodnych wniosków z dostępnych danych.

  • Potrafią efektywnie się komunikować

Nasza praca to w dużej mierze działalność zespołowa. To także współpraca z Klientem i konieczność jego obsługi na najwyższym poziomie. Dlatego też kładziemy duży nacisk na umiejętność precyzyjnego i jasnego formułowania swoich komunikatów adekwatnie do danej sytuacji.

  • Efektywnie realizują powierzone zadania

Dążymy do tego, aby jak najproduktywniej wykorzystywać swój czas pracy, odpowiednio nim zarządzając. Ważna jest dla nas skuteczność, jakość i terminowość wykonywanych zadań, ponieważ chcemy, aby każdy z naszych pracowników odczuwał satysfakcję z wykonywanej przez siebie pracy, zachowując równowagę między życiem prywatnym, a zawodowym.

Obszary, w których możesz realizować się w RSM Poland:

Kontakt

W kwestiach dotyczących kariery w RSM Poland chętnie pomogą:

Szymon SOWIŃSKI

HR & Recruitment Coordinator w RSM Poland

praca@rsmpoland.pl

szymon.sowinski@rsmpoland.pl 

Tel. +48 786 250 026

Iwona Biernat-Stawecka

Iwona BIERNAT-STAWECKA

HR & Recruitment Specialist w RSM Poland

praca@rsmpoland.pl

iwona.biernat-stawecka@rsmpoland.pl

Tel. +48 531 642 718

Patrycja Pacholczyk

Patrycja PACHOLCZYK

HR & Recruitment Specialist w RSM Poland

praca@rsmpoland.pl

patrycja.pacholczyk@rsmpoland.pl

Tel. +48 665 113 320

agnieszka-czarnecka.jpg

Agnieszka CZARNECKA

HR & Recruitment Specialist at RSM Poland

praca@rsmpoland.pl

agnieszka.czarnecka@rsmpoland.pl

+48 531 648 832