RSM Poland
Języki

Języki

Specjalistka ds. kadr i płac (m/k) WARSZAWA

RSM Poland to ponad 250 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. RSM to ponad 41 tysięcy specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

 W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy do naszego biura w Warszawie, kandydatów na stanowisko:

 Specjalista/ka ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
• Administracja i wsparcie procesów płacowych: naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac;
• Udzielanie odpowiedzi na pytania Klienta z zakresu prawa pracy;
• Przygotowywanie deklaracji podatkowych;
• Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS;
• Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo- płacowych;
• Sporządzanie, prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji osobowej pracowników.

Wymagania:
• Znajomość Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych;
• Znajomość przepisów z zakresu tematyki ubezpieczeń społecznych, świadczeń pracowniczych itp.;
• 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
• Dobra znajomość języka angielskiego: poziom B2;
• Umiejętność obsługi programów: Płatnik, Optima – mile widziane;
• Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej.

Oferujemy:
• Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Kadr i Płac;
• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;
• Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez opcję "Aplikuj"

Informacje o biurze

Warszawa

Gdański Business Center bud. B

ul. Inflancka 4
00-189 Warszawa
office@rsmpoland.pl