RSM Poland
Języki

Języki

Radca Prawny (m/k)POZNAŃ

RSM Poland to ponad 230 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. RSM to ponad 48 tysiące specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Radca Prawny (m/k)

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Analiza i opracowywanie dokumentacji w języku polskim i angielskim zgodnie z przepisami prawa cywilnego i handlowego;
  • Codzienny kontakt i współpraca z Klientami w obszarze realizowanych zadań;
  • Bieżący kontakt z organami administracji publicznej oraz sądami rejestrowymi, w zakresie rejestracji spółek i innych postępowań rejestrowych w Polsce;
  • Sporządzenie dokumentów korporacyjnych oraz pism, regulaminów, wniosków do organów administracji publicznej i sądów w postępowaniu cywilnym;
  • Współpraca z innymi pracownikami Działu oraz Spółki przy realizacji bieżących zadań.

Oczekiwania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelarii prawnej lub jako prawnik in – house;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w realizacji zleceń z zakresu obsługi ładu korporacyjnego spółek;
  • Wykształcenie wyższe, prawnicze;
  • Tytuł radcy prawnego – warunek konieczny;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z Klientem – poziom C1;
  • Wysokie zaangażowanie i nastawienie biznesowe;
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem (a w nim do wyboru m. in. pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, bilety do kina, teatru, koncerty...);
  • Realną możliwość awansu i udziału w rozwoju Działu Doradztwa Korporacyjnego;
  • Pracę przy ciekawych projektach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez właściwy przycisk "Aplikuj"

Informacje o biurze

Poznań

ul. Droga Dębińska 3b

61-555 Poznań

office@rsmpoland.pl