RSM Poland
Języki

Języki

Praktyki

Kończysz studia ekonomiczne i poszukujesz praktyk zawodowych?

Odbywając praktyki zawodowe w RSM Poland zyskujesz szansę na zdobycie doświadczenia w jednej z największych firm księgowych, audytorskich i doradczych w Polsce. Jeśli więc studiujesz w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie lub Katowicach i chcesz rozpocząć swoją karierę w finansach, koniecznie wypełnij formularz i skontaktuj się z naszym działem HR.

 

W RSM Poland praktykanci mają szansę na zdobycie doświadczenia w wielu obszarach branży finansowej

Jako biuro rachunkowe, kancelaria doradztwa podatkowego i firma audytorska, która jest częścią działającej globalnie i obsługującej wielu międzynarodowych klientów sieci, świadczymy usługi o szerokim zakresie. Zatrudniamy więc nie tylko księgowychbiegłych rewidentów i doradców finansowych, ale też prawników i programistów.

Nasi praktykanci mają szansę dołączyć do zespołów pracujących nad różnymi projektami, działających w ramach:

Zawsze najważniejsze jest przy tym dla nas, aby osoba, która zostanie przyjęta na praktyki, wykazała się umiejętnością sprawnego posługiwania się językiem angielskim lub niemieckim, rozwiniętymi zdolnościami analitycznymi i potrafiła efektywnie się komunikować i współpracować z zespołem.

Jest to dla nas równie ważne, co wiedza z zakresu ekonomii i prawa – a czasem nawet ważniejsze, szczególnie w przypadku praktyk w German Desku oraz zespole IT, do których zapraszamy także studentów i studentki kierunków niezwiązanych z finansami.

Studenckie praktyki w RSM Poland to dobry początek kariery

W RSM Poland stawiamy na rozwój – nie tylko firmy, ale też zatrudnionych w niej ludzi. Z nami nie tylko poznasz praktyczne zagadnienia związane z pracą w finansach, ale też bez stresu postawisz pierwsze kroki na swojej ścieżce kariery zawodowej. Nie przegap okazji – czekaj na informacje o naszych wizytach na Twojej uczelni, obserwując nasze profile na Facebooku i LinkedInie.

 

                                                                                                                                                    Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez opcję "Aplikuj".

                                                                                                                                                                                                             

 

Informacje o biurze

Warszawa
Poznań
Szczecin
Katowice

Gdański Business Center bud. B

ul. Inflancka 4
00-189 Warszawa
office@rsmpoland.pl