Poland
Języki

Audit Intern (m/f)

RSM Poland to ponad 280 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. Sieć RSM to ponad 64 tysięcy specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego.  Chcesz do nas dołączyć?

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:  Poznań/Warszawa

Jakie będą Twoje zadania:

  • Uczestnictwo w projektach związanych z badaniem oraz przeglądem sprawozdań finansowych;
  • Sporządzanie dokumentacji rewizyjnej;
  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów i innych dokumentów przy wsparciu doświadczonych Seniorów i Managerów.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie ekonomiczne z obszaru finansów i rachunkowości;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Dyspozycyjności min. 80h/miesiąc;
  • Umiejętność analizy danych finansowych;
  • Dobra znajomość przepisów o rachunkowości;
  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy:

  • Przejrzysta ścieżka kariery - realna możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Audytu;
  • Elastyczny czas pracy oraz praca w trybie hybrydowym;
  • Atrakcyjna lokalizacja biura w centrum miasta;
  • Środowisko pracy ceniące sobie wzajemne wsparcie, zaufanie i współpracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów (m.in. pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, bilety do kina, teatru, koncerty, vouchery na zakupy);
  • Praca przy ciekawych projektach krajowych i międzynarodowych dla zróżnicowanego portfela klientów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Szkolenia indywidualne i grupowe - kwalifikacje to podstawa, dlatego zapewniamy naszym pracownikom możliwość udziału w licznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Wewnętrzne kursy językowe - zapewniamy dostosowane do umiejętności językowych, bezpłatne kursy z języka angielskiego/niemieckiego;
  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w procesie rozwoju ścieżki kwalifikacji zawodowych (PIBR/ACCA);
  • Dostęp do poradni oferującej wsparcie psychologów, dietetyków, psychoterapeutów, pedagogów itp.;
  • Akcje CSR - pracownicy regularnie uczestniczą w różnorodnych akcjach prospołecznych. Liczymy także na Twoje zaangażowanie;
  • Co tydzień świeże owoce w biurze, Pizza Day - w każdy drugi piątek miesiąca i inne smaczne niespodzianki;
  • Prezenty świąteczny i upominki na inne okazje;
  • Firmowe rozrywki sportowe: turniej piłkarski RSM European Football Tournament, drużyny biegowe.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez opcję "Aplikuj"

Informacje o biurze

Warszawa
Poznań

Gdański Business Center bud. B

ul. Inflancka 4
00-189 Warszawa
office@rsmpoland.pl