RSM Poland
Języki

Języki

Office Assistant (m/k)/WARSZAWA

RSM Poland to ponad 230 specjalistów w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. RSM to ponad 43 tysięcy specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Office Assistant (m/k)

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych;
  • Prowadzenie kalendarza spotkań;
  • Przyjmowanie rozmów telefonicznych oraz przekazywanie informacji do właściwych działów;
  • Obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej;
  • Obsługa spotkań oraz realizacja zadań zleconych przez przełożonego i pracowników Firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację;
  • Otwartość, pozytywna energia;
  • Doskonała organizacja pracy;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego;
  • Rozbudowany pakiet benefitów;
  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez opcję "Aplikuj".

Informacje o biurze

Warszawa

Ul. Miła 2
00-180 Warszawa
office@rsmpoland.pl