RSM Poland
Języki

Języki

Office Assistant (m/k) POZNAŃ/WARSZAWA

RSM Poland to ponad 230 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. RSM to ponad 48 tysięcy specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego.
W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Office Assistant (m/k)

Miejsce pracy: Poznań/Warszawa

Jakie będą Twoje zadania:

  • Najważniejsze to dbanie o sprawne funkcjonowanie biura,
  • Prowadzenie kalendarza spotkań,
  • Dbanie o terminowy przepływ korespondencji,
  • Koordynowanie zamówień wewnętrznych,
  • Okazjonalne wsparcie przy organizacji eventów firmowych.

Jakie są nasze wymagania:

  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Dyspozycyjność w godz. 7.30 - 15.30 lub 9.00 - 17.00,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Co oferujemy w zamian:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość doskonalenia języka angielskiego,
  • Dodatkowe benefity, które dobierasz samodzielnie. Pełną listę znajdziesz w zakładce Nasze Benefity.

  • Pss... O atrakcyjnym wynagrodzeniu nie piszemy, bo to oczywiste :)

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez opcję "Aplikuj".

Informacje o biurze

Warszawa
Poznań

Gdański Business Center bud. B

ul. Inflancka 4
00-189 Warszawa
office@rsmpoland.pl