RSM Poland
Języki

Języki

Manager w Zespole Cen Transferowych (m/k) POZNAŃ/WARSZAWA

RSM Poland to ponad 230 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. RSM to ponad 48 tysiące specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Manager w Zespole Cen Transferowych (m/k)

Miejsce pracy: Poznań/Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Transfer Pricing;
  • Planowanie i koordynowanie projektów (w języku polskim i angielskim) z zakresu cen transferowych;
  • Przygotowywanie analiz porównawczych oraz profili funkcjonalnych podmiotów powiązanych;
  • Bieżący kontakt z klientem, w tym również wspieranie członków zespołu w kompleksowej obsłudze klientów polskich i zagranicznych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie ekonomiczne;
  • Praktyczna znajomość regulacji prawnych z zakresu cen transferowych;
  • Min. 5 - letnie doświadczenie zawodowe w obszarze cen transferowych zdobyte w firmie doradczej;
  • Min. 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku obejmującym zarządzanie zespołem;
  • Rozbudowana umiejętność analizowania i interpretowania danych oraz dokumentów źródłowych;
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętności posługiwania się językiem angielskim w relacjach biznesowych,  poziom: min. C1.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem (a w nim do wyboru m. in. pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, bilety do kina, teatru, koncerty...);
  • Realną możliwość awansu i udziału w rozwoju Działu;
  • Pracę przy ciekawych projektach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez właściwy przycisk "Aplikuj"

Informacje o biurze

Warszawa
Poznań

Gdański Business Center bud. B

ul. Inflancka 4
00-189 Warszawa
office@rsmpoland.pl