RSM Poland
Języki

Języki

Lektor języka angielskiego/SZCZECIN (m/k)

RSM Poland to ponad 250 specjalistów w Poznaniu, Warszawie , Szczecinie i Katowicach. RSM to ponad 41 tysiące specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją.

W związku z rozwojem  naszego biura w SZCZECINIE, poszukujemy osób na stanowisko:

Lektor języka angielskiego (m/k)

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych, grupowych i indywidulanych dla pracowników firmy;
  • Przeprowadzanie ewaluacji uczestników zajęć;
  • Pisemne tłumaczenia tekstów o tematyce związanej z doradztwem podatkowym, prawnym audytem finansowym, outsourcingiem rachunkowości;
  • Tłumaczenia symultaniczne podczas spotkań o charakterze biznesowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Praktyczna znajomość metod dydaktycznych z zakresu nauki języków obcych;
  • Uprawnienia do nauczania języka angielskiego potwierdzone certyfikatem;
  • Min.  2 – letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z języka angielskiego;
  • Min. 2 – letnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów specjalistycznych;
  • Doświadczenie w tłumaczeniach symultanicznych – mile widziane;
  • Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu – mile widziane;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;
  • Różnorodne formy współpracy: umowa o pracę, umowa B2B, umowa zlecenie;
  • Niezbędna materiały oraz narzędzia do pracy;
  • Możliwość długotrwałej współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez opcję "Aplikuj".

Informacje o biurze

Szczecin

Kosmos Art & Business Center

Al. Wojska Polskiego 8

70-471 Szczecin

office@rsmpoland.pl