RSM Poland
Języki

Języki

Księgowa (m/k)/SZCZECIN

RSM Poland to ponad 230 specjalistów w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. RSM to ponad 43 tysiące specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa (m/k)

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi;
  • Weryfikacja i uzgadnianie sald;
  • Raportowanie do Klienta oraz sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych.

Wymagania:

  • Znajomość Ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych;
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku z obowiązkami obejmującymi samodzielne prowadzenie pełnej księgowości;
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej.

Oferujemy:

  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;
  • Równoważny system czasu pracy;
  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach .

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez właściwy przycisk "Aplikuj"

Informacje o biurze

Szczecin

Kosmos Art & Business Center

Al. Wojska Polskiego 8

70-471 Szczecin

office@rsmpoland.pl