RSM Poland
Języki

Języki

Księgowa (m/k) SZCZECIN

RSM Poland to ponad 250 specjalistów w Poznaniu, Warszawie , Szczecinie i Katowicach. RSM to ponad 41 tysiące specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją.

W związku z rozwojem Działu Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowa (m/k)

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi;
  • Weryfikacja i uzgadnianie sald;
  • Raportowanie do Klienta oraz sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych.

Wymagania:

  • Znajomość Ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych;
  • Min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku z obowiązkami obejmującymi samodzielne prowadzenie pełnej księgowości i sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • Znajomość języka angielskiego: min. B2 – warunek konieczny;
  • Umiejętność obsługi programu: Comarch Optima– mile widziane

Oferujemy:

  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;
  • Pracę przy ciekawych projektach krajowych i międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach;

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez opcję "Aplikuj"

Informacje o biurze

Szczecin

Kosmos Art & Business Center

Al. Wojska Polskiego 8

70-471 Szczecin

office@rsmpoland.pl