RSM Poland
Języki

Języki

Konsultant Podatkowy ds. Cen Transferowych (m/k) POZNAŃ/WARSZAWA

RSM Poland to ponad 230 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. RSM to ponad 48 tysięcy specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.
W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant Podatkowy ds. Cen Transferowych (m/k)

Miejsce pracy: Poznań/Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych;
  • Przygotowywanie analiz porównawczych oraz profili funkcjonalnych podmiotów powiązanych;
  • Bezpośredni kontakt z klientem w zakresie pozyskiwania informacji źródłowych;
  • Koordynowanie prasy asystentów przygotowujących poszczególne części dokumentacji cen transferowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne;
  • Praktyczna znajomość regulacji prawnych z zakresu cen transferowych;
  • Min. 3 - letnie doświadczenie zawodowe w obszarze cen transferowych zdobyte w firmie doradczej;
  • Rozbudowana umiejętność analizowania i interpretowania danych oraz dokumentów źródłowych;
  • Wysoki poziom komunikacji oraz zdolność do koordynowania kilku projektów równocześnie;
  • Umiejętność pracy w zespole zorientowanym na zadania;
  • Dobra znajomość języka angielskiego: poziom minimum B2.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;
  • Realną możliwość awansu i udziału w rozwoju Działu Doradztwa Podatkowego;
  • Pracę przy ciekawych, międzynarodowych projektach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez opcję "Aplikuj".

Informacje o biurze

Warszawa
Poznań

Gdański Business Center bud. B

ul. Inflancka 4
00-189 Warszawa
office@rsmpoland.pl