RSM Poland
Języki

Języki

Konsultant ds. wdrożeń systemów ERP (m/k)/POZNAŃ

RSM Poland to ponad 230 specjalistów w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. RSM to ponad 43 tysiące specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. wdrożeń systemów ERP (m/k)

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Koordynowanie procesów wdrożeń systemów ERP;
  • Prowadzeniem analiz potrzeb i oczekiwań klientów;
  • Opracowywanie rozwiązań usprawniających funkcjonowanie systemu;
  • Przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej;
  • Prowadzenie szkoleń na rzecz Klienta.

Wymagania:

  • 1 - rok doświadczenia w obszarze samodzielnych wdrożeń oraz wsparcia użytkowników systemów ERP – mile widziane w zakresie księgowości;
  • 2 - letnie doświadczenie w jednym z przykładowych systemów: NetSuite, Comarch, Sage Symfonia, Navision;
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w kontaktach biznesowych;
  • Wykształcenie wyższe: kierunki ekonomiczne – mile widziane;
  • Wiedza z zakresu finansów i rachunkowości;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację przydzielanych zadań;
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej- umowa o pracę lub B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji;
  • Benefity pozapłacowe; opieka zdrowotna, karta multisport;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego m.in. poprzez system szkoleń merytorycznych i językowych.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez opcję "Aplikuj"

Informacje o biurze

Poznań

Ul. Droga Dębińska 3b

61-555 Poznań

office@rsmpoland.pl