RSM Poland
Języki

Języki

Doradca Podatkowy (m/k)/POZNAŃ

RSM Poland to ponad 250 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. RSM to ponad 41 tysiące specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Podatkowy (m/k)

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Prowadzenie projektów w obszarze doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym;
  • Przeprowadzanie przeglądów podatkowych, przygotowywanie projektów pism procesowych z zakresu prawa podatkowego;
  • Przygotowywanie opinii podatkowych, wniosków o interpretacje;
  • Weryfikacja transakcji pod kątem skutków podatkowych, w tym w szczególności zastosowanej metodologii kalkulacji ceny w transakcjach;
  • Obsługa Klientów korporacyjnych;

Oczekiwania:

  • Wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze;
  • Min. 3 - letnie doświadczenie zawodowe w kancelarii prawnej lub spółce doradztwa podatkowego;
  • Posiadanie tytułu doradcy podatkowego - warunek konieczny;
  • Rozbudowana umiejętność analizowania i interpretowania przepisów podatkowych;
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej;
  • Poszerzona wiedza z zakresu podatków i rachunkowości;
  • Doświadczenie w pracy projektowej;
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego;

Oferujemy:

  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Doradztwa Podatkowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;
  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach;

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez właściwy przycisk "Aplikuj"

Informacje o biurze

Poznań

Ul. Droga Dębińska 3b

61-555 Poznań

office@rsmpoland.pl