RSM Poland
Języki

Języki

Asystent w Dziale Księgowości (m/k) WARSZAWA

RSM Poland to ponad 250 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. RSM to ponad 41 tysięcy specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent w Dziale Księgowości (m/k)

Miejsce pracy:  Warszawa

Zadania:

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego;
  • Uzgadnianie kont księgowych oraz segregacja i archiwizacja dokumentów;
  • Przygotowywanie prostych raportów z zakresu pracy działu;
  • Wsparcie działu w innych bieżących pracach.

Wymagania:

  • Student lub absolwent kierunku finanse/rachunkowość lub ukończony kurs I stopnia dla kandydatów na księgowego w SKWP;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym – mile widziane;
  • Znajomość ustawy o rachunkowości;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office: Word, Excel;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym: poziom B1/B2;
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej.

Oferujemy:

  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Ksiąg Rachunkowych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;
  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez opcję "Aplikuj".

Informacje o biurze

Warszawa

Ul. Miła 2
00-180 Warszawa
office@rsmpoland.pl