RSM Poland
Języki

Języki

Asystent w Dziale Doradztwa Podatkowego (m/k)/POZNAŃ

RSM Poland to ponad 230 specjalistów w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. RSM to ponad 43 tysiące specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją.

W związku z rozwojem  Działu Doradztwa Podatkowego, poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent w Dziale Doradztwa Podatkowego (m/k)

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • współpraca z doradcami i konsultantami podatkowymi w zakresie bieżących projektów podatkowych dla naszych Klientów (głównie międzynarodowych);
  • wyszukiwanie i analizowanie orzecznictwa podatkowego i interpretacji wydawanych przez organy podatkowe;
  • udział w pisaniu opracowań i opinii podatkowych;
  • wsparcie działu w innych bieżących pracach.

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne lub prawne (absolwenci lub studenci ostatniego roku);
  • doświadczenie zawodowe lub praktyki i staże na podobnym stanowisku – mile widziane;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • podstawowa umiejętność analizowania i interpretowania przepisów podatkowych;
  • umiejętność pracy w zespole zorientowanym na zadania;
  • podstawowa wiedza z zakresu podatków i rachunkowości;
  • zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie wiedzy.

Oferujemy:

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach językowych (angielski, niemiecki) oraz merytorycznych (prawo podatkowe, prawo bilansowe);
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów medycznych i sportowych;
  • realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Dziale Doradztwa Podatkowego;
  • pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • biurową strefę relaksu oraz zawsze świeże owoce.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez opcję "Aplikuj".

Informacje o biurze

Poznań

Ul. Droga Dębińska 3b

61-555 Poznań

office@rsmpoland.pl