RSM Poland
Języki

Języki

Asystent w Dziale Doradztwa Podatkowego (m/k) POZNAŃ/SZCZECIN

RSM Poland to ponad 230 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. RSM to ponad 48 tysięcy specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.
W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent w Dziale Doradztwa Podatkowego (m/k)

Miejsce pracy: Poznań/Szczecin

Zadania:

  • Współpraca z doradcami i konsultantami podatkowymi w zakresie bieżących projektów podatkowych dla naszych Klientów (głównie międzynarodowych);
  • Wykonywanie zadań z zakresu rachunkowości podatkowej pod okiem doświadczonych ekspertów;
  • Wyszukiwanie oraz analizowanie orzecznictwa podatkowego i interpretacji wydawanych przez organy podatkowe;
  • Udział w pisaniu opracowań i opinii podatkowych;
  • Wsparcie działu w innych bieżących pracach.

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne lub prawne (absolwenci lub studenci ostatnich lat);
  • Umiejętność obsługi programu: Comarch Optima, Sage Symfonia – mile widziane;
  • Podstawowa wiedza z zakresu podatków lub rachunkowości;
  • Dobra znajomość języka angielskiego – minimum B2;
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej B1 będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Doradztwa Podatkowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;
  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach;
  • W ramach wykonywanych obowiązków, możliwość odbycia praktyk zawodowych pod opieką Doradców Podatkowych.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez opcję "Aplikuj".

Informacje o biurze

Poznań
Szczecin

ul. Droga Dębińska 3b

61-555 Poznań

office@rsmpoland.pl