RSM Poland
Języki

Języki

Asystent w Dziale Audytu (m/k)/POZNAŃ, WARSZAWA

RSM Poland to ponad 230 specjalistów w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. RSM to ponad 41 tysice specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent w Dziale Audytu( m/k)​

Miejsce pracy: Poznań/Warszawa

Zadania:

  • Uczestnictwo w projektach związanych z badaniem oraz przeglądem sprawozdań finansowych;
  • Sporządzanie dokumentacji rewizyjnej;
  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów i innych dokumentów pod kierunkiem seniora i managera.

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne z obszaru finansów i rachunkowości;
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Audytu – min. pół roku;
  • Umiejętność analizy danych finansowych;
  • Dobra znajomość przepisów o rachunkowości;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych - przeważnie woj.: wielkopolskie i mazowieckie;
  • Zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych- wsparcie w zdobywaniu uprawnień ACCA i biegłego rewidenta;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów medycznych i sportowych;
  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Audytu;
  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji poprzez opcję "Aplikuj"

Informacje o biurze

Warszawa
Poznań

Ul. Miła 2
00-180 Warszawa
office@rsmpoland.pl