Poland
Języki

NetSuite w Polsce

Hubert SKRUKWA
Head of IT Consulting w RSM Poland

Wraz z początkiem roku 2017, RSM Poland jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadza na rynek usługę IT polegającą na zapewnieniu kompleksowego wsparcia dla systemu informatycznego NetSuite.

Jak wiadomo, NetSuite to wiodące amerykańskie oprogramowania ERP, którego dostawcą jest firma Oracle. Ze względu na nieograniczoną dostępność oprogramowania w każdym zakątku świata, NetSuite jest obecnie największym na świecie system ERP w modelu SaaS (Software as a Service).

System NetSuite to nowatorskie, uznane na całym świecie rozwiązanie oparte na technologii chmurowej, służące zarządzaniu przedsiębiorstwem i umożliwiające globalny nadzór nad przebiegiem wszystkich procesów biznesowych w ramach międzynarodowej firmy.

Jedną z najważniejszych korzyści, jakie system NetSuite przynosi korzystającym z niego przedsiębiorstwom, jest w pełni zaawansowany chmurowy model dostępu do danych. Oprogramowanie to umożliwia dostęp do wszystkich informacji o firmie z poziomu przeglądarki internetowej, gwarantując jednocześnie ponadprzeciętny poziom bezpieczeństwa danych.

NetSuite wyróżnia się rozbudowanym systemem analitycznym, dającym podgląd kluczowych wskaźników efektywności przedsiębiorstwa na podstawie danych ze wszystkich oddziałów firmy, przetwarzanych w czasie rzeczywistym. Bogaty system raportowania oraz rozbudowany panel managerski pozwalają błyskawicznie podejmować decyzje dotyczące kluczowych procesów przedsiębiorstwa.

Kolejnym atutem oprogramowania NetSuite jest dostarczenie firmom możliwości prowadzenia szerokiej działalności e-commerce. Zaawansowany system sprzedażowy powiązany z pełną automatyzacją zamówień stanowi potężne rozwiązanie w świadczeniu usług dla konsumentów detalicznych.

Według najnowszych badań „Retail Without Limits” 70% konsumentów twierdzi, że tylko dzięki inwestycjom sieci detalicznych w nowoczesne technologie takie jak NetSuite, można zagwarantować wysoką jakość realizowanych zakupów w internecie. Ponad 59% respondentów zgłosiło też potrzebę szybkiego oraz łatwego dostępu do informacji o produkcie w dziedzinie e-commerce. Dla porównania w 2015 roku wartość ta oscylowała w granicach 24%. Pełna przejrzystość informacji oraz wsparcie dla kluczowych wskaźników efektywności (KPI, ang. Key Performance Indicators), stanowi podstawowe narzędzie na drodze do zagwarantowania pełnej satysfakcji klientów z zakupów w internecie.

Specjaliści RSM, będąc wieloletnimi partnerami firmy Oracle na świecie, wiedzą dokładnie, które elementy w pracy z oprogramowaniem NetSuite są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu i gwarantują pełne wykorzystanie możliwości tego oprogramowania w optymalizacji procesów nowoczesnego przedsiębiorstwa. Związane z optymalizacją i lokalizacją systemu NetSuite w Polsce usługi świadczone przez RSM Poland obejmą m.in. konfigurację programu do pracy (wstępna implementacja), szkolenia dla klienta (konsultacje oraz prowadzenie projektów przygotowawczych) i prace związane ze wsparciem systemu (usługi powdrożeniowe).

Światowe firmy z kluczowych sektorów gospodarki, takich jak finanse, IT czy budownictwo, uznały NetSuite za cyfrową platformę spełniającą wreszcie wyspecjalizowane potrzeby managerów w zakresie planowania oraz zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki specjalistycznej wiedzy inżynierów i ekonomistów RSM Poland, efektywne zastosowanie oprogramowania NetSuite będzie od teraz dostępne także dla przedsiębiorstw działających w Polsce, gwarantując spełnienie oczekiwań informacyjnych globalnej firmy i zgodność z lokalnymi wymogami prawnymi.