RSM Poland
Języki

Języki

Historia

Działalność w Polsce rozpoczynaliśmy w czasach, gdy przedsiębiorcy dopiero zaczynali zdawać sobie sprawę, jak ważne dla ich funkcjonowania jest fachowe doradztwo podatkowe i gospodarcze. Pierwsze kroki na rynku firm doradczych stawialiśmy w 1991 roku jako Biuro Prawno – Podatkowe. W 1996 roku, w związku z gwałtownym wzrostem popytu na nasze usługi, nastąpiło wyodrębnienie dwóch niezależnie działających podmiotów: Kancelarii Prawnej oraz Spółki Doradztwa Podatkowego Spółki Akcyjnej, która była trzecim tego typu przedsiębiorstwem w Polsce. W roku 2004 uczyniliśmy kolejny krok w segmentacji naszej działalności, wydzielając z naszych struktur część konsultingową – Europejskie Doradztwo Gospodarcze Spółkę Akcyjną. Zmiany te związane były z coraz większym zapotrzebowaniem na usługi doradztwa gospodarczego. Uzupełnienie naszej oferty o usługi audytorskie nastąpiło na początku 2005 roku, wraz z powstaniem Spółki Audytorskiej.

W połowie 2009 roku, po trwającym ponad pół roku procesie due diligence, zostaliśmy jedyną w Polsce firmą członkowską RSM International. 26 października 2015 roku zmieniliśmy nazwę na „RSM” w związku z globalnym rebrandingiem sieci RSM International. Szósta co do wielkości sieć audytorska, podatkowa i konsultingowa na świecie przyjęła nazwę „RSM” jako globalną nazwę marki dla wszystkich firm członkowskich. Przyjęcie wspólnej nazwy wzmocni ogólnoświatową pozycję sieci RSM jako doradcy dla przedsiębiorczych i zorientowanych na rozwój organizacji. Wszyscy członkowie sieci pozostaną niezależnymi firmami, ale będą działać pod wspólną marką RSM. Dzięki współpracy w ramach sieci RSM możemy jeszcze lepiej wspomagać naszych Klientów wiedzą i doświadczeniem zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym. Więcej informacji o RSM International na https://www.rsm.global/.

W pierwszych dniach czerwca 2019 roku RSM Poland sfinalizowała zakup Denzel Polska, biura rachunkowego o ugruntowanej pozycji na rynku usług doradczych w Katowicach. W wyniku przejęcia, Zespół RSM Poland liczy już ponad 230 profesjonalnych pracowników – doradców podatkowych, biegłych rewidentów, księgowych, specjalistów z zakresu kadr i płac, prawników oraz doświadczonych konsultantów, którzy z nowoczesnych biur w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach świadczą dla Klientów pełen wachlarz usług doradczych pod wspólną marką RSM.

Dziś nasi specjaliści wsparci wieloletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów przedsiębiorców z każdej niemal branży pomagają naszym Klientom, świadcząc najwyższej klasy usługi w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego, gospodarczego, audytu a także księgowości oraz pozyskiwania funduszy unijnych. Tak szeroka oferta usług pozwala naszym Klientom zyskać pewność, że jakichkolwiek przeszkód nie napotkaliby w swej działalności gospodarczej, to ich pokonanie we współpracy z nami nie będzie stanowić żadnego problemu.

Mamy nadzieję, że podobnie jak setki naszych Klientów zaufacie Państwo naszemu wieloletniemu doświadczeniu i pozwolicie się wspomóc w podejmowanych decyzjach.

Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia nas w biurach RSM w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach.