Poland
Języki

Etapy konkursu

Laureaci European Business Awards wyłaniani są w drodze kilkustopniowego procesu. Na każdym etapie konkursu, począwszy od wypełnienia formularza zgłoszeniowego, mogą Państwo liczyć na pomoc opiekuna RSM Poland.

Rejestracja

Wypełniając formularz on-line można było dołączyć do konkursu lub zgłosić swojego faworyta do 31 października 2017. 

ETAP 1: ONES TO WATCH

W grudniu 2017 władze konkursu opublikowały listę „Ones to Watch” dla każdego kraju w Europie, który może się poszczycić konkurencyjnym biznesem.

Każda firma miała za zadanie wykazać swoje zaangażowanie w rozwój kluczowych zasad przyświecających konkursowi, którymi są: sukces, innowacje oraz etyka, jak również zaprezentować swoje osiągnięcia w jednej z dwunastu kategorii konkursowych.

National Public Champion

Firmy z każdego kraju, które znajdują się na liście "Ones to Watch", mają szansę zaprezentowania filmu wideo na potrzeby otwartego głosowania! To publiczność przyznaje nagrody. Jeśli dana firma znalazła się na liście "Ones to Watch",  mogła załączyć film prezentujący jej dokonania najpóźniej do 28 lutego 2018. Głosowanie trwało do 4 maja 2018.

ETAP 2: NATIONAL WINNERS 

Z listy „Ones to Watch” jury wybierało dwunastu zwycięzców na szczeblu krajowym, którzy reprezentowali swój kraj w ogólnoeuropejskim finale konkursu. Firmy, które odznaczyły się szczególnymi osiągnięciami w jednej z dwunastu kategorii otrzymały przepustkę do ścisłego finału. Listę National Winners w Polsce poznaliśmy w marcu.

ETAP 3: EUROPEAN BUSINESS AWARDS CATEGORY WINNERS

Zwycięzcy na szczeblu krajowym z każdego europejskiego państwa walczyły o zwycięstwo w jednej z dwunastu kategorii konkursu. Oficjalna gala rozdania nagród odbyło się 23 maja 2018 w Warszawie.

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące European Business Awards należy kierować do Natalii SKIBA, Business Development & Marketing Specialist w RSM Poland, która wspiera kandydatów z Polski podczas wszystkich etapów konkursu EBA.

nataliaskiba

natalia.skiba@rsmpoland.pl
Tel. +48 668 203 081 

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość