RSM Poland
Języki

Języki

CSR

Przy okazji naszej wewnętrznej imprezy integracyjnej, jaką jest World Day, co roku organizujemy nową akcję CSR-ową, ukierunkowaną na niesienie pomocy wybranym osobom lub instytucjom. W tym roku postanowiliśmy pomóc wybranym przez naszych pracowników fundacjom charytatywnym.

Jak co roku, szczecińska Fundacja Balet działająca w Polsce od 27 lat na rzecz dzieci i młodzieży artystycznie uzdolnionej, organizowała 11. Międzynarodowy Konkurs Baletowy ZŁOTE POINTY oraz 17. Międzynarodową Galę Gwiazd Baletu. Mieliśmy okazję i jednocześnie wielką przyjemność wesprzeć organizacje tego wydarzenia.

Wiemy, że sport to zdrowie, a o zdrowie należy dbać. Dlatego – w pełni wspierając inicjowanie mody na bieganie i wszelką rekreację ruchową oraz propagowanie zdrowego trybu życia – wsparliśmy szczecińskie Stowarzyszenie Fizjosport.

Kochamy zwierzęta i chętnie im pomagamy. Tym razem Pracownicy naszego szczecińskiego oddziału po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i zorganizowali mikołajkową zbiórkę na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej.

W minioną sobotę, 18 listopada, w ramach wewnętrznej akcji CSR-owej posadziliśmy 125 drzewek na 100 metrach ogrodzenia Rodzinnego Domu Dziecka w Warszawie Wesołej.

W ferworze zabawy i szkoleń nie zapomnieliśmy jednak o potrzebujących. W tym roku nasza coroczna akcja charytatywna, którą organizujemy równolegle z imprezą RSM World Day, dedykowana była podopiecznym Schroniska "Viva" w Korabiewicach, które prowadzone jest przez "Fundację Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! "

W okresie świąteczno-noworocznym nie zapomnieliśmy o tych, którzy nie mogli spędzić Świąt w ciepłym rodzinnym gronie.

RSM Poland, podobnie jak wiele szkół, firm i mieszkańców Poznania, pomaga Ziemowitowi Dawidziakowi zbierać środki na leczenie i jednocześnie… pobić rekord Guinnessa!

Każda impreza firmowa to dla nas nie tylko okazja do wspólnej zabawy i integracji, ale także do wsparcia tych, którzy tej pomocy potrzebują. Tak było i tym razem!

Akcje charytatywne w czasie RSM World Day stały się już naszą tradycją. W tym roku, świętując globalny rebranding sieci RSM, zbieraliśmy upominki dla SOSW w Piasecznie – placówki opiekującej się dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie oraz autystyczną.

Strony