RSM Poland
Języki

Języki

Alumni - Polityka Prywatności

Doceniamy Twoje zaufanie i fakt, że otrzymaliśmy od Ciebie zgodę na zarządzanie Twoimi danymi osobowymi, wyrażoną przy zapisie do Programu „Alumni RSM Poland”. Dbanie o ich bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego chcielibyśmy poinformować Cię o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane w związku z przystąpieniem prze Ciebie do Programu oraz jakie przysługują Ci prawa. 

Informujemy, że: 

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Droga Dębińska 3B, 61-772 Poznań, (dalej: „Administrator”) oraz Spółki wchodzące w skład RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.*

2. Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu uczestnictwa w Programie „Alumni RSM Poland”.

3. Podane dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych). 

4. Dostęp do Twoich danych osobowych mogą uzyskać upoważnieni pracownicy RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A., Spółki wchodzące w skład RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.* oraz przedstawiciele Administratora. 

5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres uczestnictwa w Programie „Alumni RSM Poland” na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody do czasu cofnięcia przez Ciebie zgody na uczestnictwo.

6. Przysługuje Ci prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. 

7. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

8. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (a przed 25 maja 2018 r. do GIODO), gdy uznasz, że przetwarzanie dotyczących Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa. 

9. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do uczestnictwa w Programie „Alumni RSM Poland”. Brak podania danych osobowych uniemożliwia uczestnictwo w Programie. 

Jeśli chcesz cofnąć swoją zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych na potrzeby uczestnictwa w Programie „Alumni RSM Poland” wystarczy, że klikniesz w link rezygnacji, dostępny w każdym newsletterze, który od nas otrzymasz.

*    Spółki wchodzące w skład RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.: RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A., RSM Poland Audyt S.A. , Firma Audytorsko - Księgowa Sp. z o.o. , Firma Audytorsko - Księgowa Sp. z o.o Sp.k., RSM Poland Technology Sp. z o.o.

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące Programu Alumni RSM Poland należy kierować do Anny WIECZYŃSKIEJ, Marketing & Social Media Specialist w RSM Poland.

nataliaskiba

alumni@rsmpoland.pl
Tel. +48 61 8515 766  

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość