RSM Poland
Języki

Języki

 

Alumni RSM Poland

Program dla byłych Pracowników RSM Poland

Cześć!

Mamy nadzieję, że pomimo odejścia z RSM Poland nadal o nas pamiętasz i miło nas wspominasz. Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie oraz umożliwić Ci otrzymywanie od nas różnego rodzaju informacji drogą newslettera – tych związanych z naszą codzienną pracą oraz tych mniej merytorycznych i zawodowych.

Jeśli w dalszym ciągu chcesz przynależeć do społeczności RSM oraz ciekawi Cię, co u nas słychać, zapisz się do Programu „Alumni RSM Poland”. Dzięki rejestracji do Programu dowiesz się o organizowanych przez nas wydarzeniach i spotkaniach, poznasz nasze oferty pracy, otrzymasz garść treściwej wiedzy z obszaru, w którym pracujemy oraz będziesz cały czas w kontakcie z nami, na czym bardzo nam zależy.

Pamiętaj, że to między innymi dzięki Tobie udało się nam zbudować silną społeczność RSM, którą połączyła nie tylko wspólna praca, ale także więzy zawodowe i koleżeńskie, które idealnie byłoby móc pielęgnować. Temu służy nasz Program – do usłyszenia!

Zarejestruj się

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące Programu Alumni RSM Poland należy kierować do Anny WIECZYŃSKIEJ, Marketing & Social Media Specialist w RSM Poland.

nataliaskiba

alumni@rsmpoland.pl
Tel. +48 61 8515 766  

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość