RSM Poland
Języki

Języki

ZGRUPOWANIE PRZED TURNIEJEM RSM EUROPEAN FOOTBALL TOURNAMENT 2016!

W dniach 26-27 sierpnia 2016 roku, na tydzień przed turniejem piłkarskim biur RSM z całej Europy, którego w tym roku jesteśmy gospodarzem, pięcioro naszych zawodników dokonało w ramach przygotowania kondycyjnego przejścia Beskidu Śląskiego wokół jego najwyższego szczytu, Skrzycznego 1257 m n.p.m.

Aleksandra Dusza (Payroll), Arkadiusz Budkiewicz (DPKR) oraz Łucja Padrak, Mateusz Lemańczyk i Piotr Staszkiewicz (wszyscy z Działu Audytu) wyruszyli skoro świt z Poznania i Warszawy, by o 11:00 zameldować się w Szczyrku i rozpocząć marsz mający na celu nie tylko poprawienie kondycji przed turniejem, ale także integrację wewnątrz interdyscyplinarnego zespołu.

W trakcie pierwszego dnia wędrówki prowadzącej przez Skrzyczne, Przełęcz Salmopolską, Kotarz, Przełęcz Karkoszczonkę do schroniska Klimczok uczestnicy pokonali blisko 22 km górzystym terenem, gdzie nie brakowało stromych podejść i chwil zwątpienia. Niemniej jednak współpraca w zespole, wzajemne wspieranie się i strategiczne dyskusje pozwoliły naszym zawodnikom osiągnąć cel chwilę przed zachodem słońca.

Dalszy ciąg „zaprawy kondycyjnej” rozpoczął się następnego dnia od wbiegnięcia na Klimczok 1117 m n.p.m. o wschodzie słońca (6:00!), zejścia do bazy, śniadania i kolejnych 8 km przez Magurę w kierunku miasta. Nasi reprezentanci pokonali łącznie ponad 30 km, mierząc się ze stromymi podejściami, kamienistymi szlakami w korytach rzek oraz towarzyszącym im w obu dniach upałem. Zmęczeni, ale radośni, wrócili pozytywnie nastawieni do nadchodzącego turnieju oraz gotowi na kolejne podobne „wypady” integracyjne.

Może przygotowanie do RSM European Football Tournament 2016 okaże się początkiem reaktywacji nieformalnego „Mountain Desk” w RSM?

szczyrk1.jpg

szczyrk2.jpg

szczyrk3.jpg