RSM Poland
Języki

Języki

SZKOLENIE SAFE DRIVING W DZIALE AUDYTU

Pracownicy Działu Audytu z Warszawy i Poznania wzięli udział w kilkugodzinnym szkoleniu z zakresu safe driving organizowanym przez Skoda Auto Szkoła, które odbyło się pod koniec sierpnia.

W ramach szkolenia trenerzy przedstawili zalety prawidłowej pozycji za kierownicą oraz sposobu bezpiecznego przewozu osób i bagaży. Można było skorzystać z symulatora dachowania, co z pewnością pokazało nam, jak ważne jest zapinanie pasów i niepozostawianie na siedzeniach drobnych rzeczy, które łatwo mogą się przemieścić w trakcie hamowania czy kolizji.

Mieliśmy także możliwość nauki hamowania w sytuacji zagrożenia na drodze oraz dowiedzieliśmy się, jaki wpływ na długość drogi hamowania ma wzrost prędkości oraz jak zmienia się praca systemu ABS w przypadku różnych nawierzchni na drodze. Nauczyliśmy się także, jak należy pokonywać zakręty oraz jak powinna wyglądać prawidłowa praca rąk na kierownicy.

Szkolenie było bardzo ciekawe, a  przede wszystkim przydatne z uwagi na to,  że pracownicy Działu Audytu pokonują rocznie wiele tysięcy kilometrów, aby dotrzeć do swoich Klientów.

img_20180830_115214.jpg

img_20180830_132947.jpg

Typ treści: 
After hours