RSM Poland
Języki

Języki

Pobiegniemy w sztafecie NCDC Business Race w Szczecinie

W najbliższą sobotę, 9 czerwca, czworo naszych Pracowników weźmie udział w 4. edycji biegu NCDC Business Race w Szczecinie. Każdy członek czteroosbowego zespołu będzie miał do pokonania dystans 4 km.  Jednak to nie czas będzie tu najwazniejszy - głównym celem wydarzenia jest integracja pracowników i dobra zabawa, co podkreśla Paweł Finkielman, właściciel firmy NCDC S.A., będącej tytularnym i głównym sponsorem imprezy. 

Jak co roku, bieg NCDC Business Race jest połączony z piknikiem, ponieważ pomysłodawca eventu jest zdania, że nawiązywanie relacji pomiędzy pracownikami nie musi odbywać się jedynie w czterech ścianach biur, ale także poza jego murami, w mniej formalnej i weselszej atmosferze. Dwa lata temu w imprezie wzięło udział 125 sztafet z ponad 100 firm, natomiast w roku 2017 wystartowało już 228 przedsiębiorstw. Organizatorem wykonawczym jest zespół Run Expert wraz ze Stowarzyszeniem K2 Partners, czyli ekipa, która organizuje między innymi 38. PKO Półmaraton Szczecin, Bieg na K2, czy też Pyrzycką Szybką Dychę Backer OBR.

Ze strony RSM Poland w sportowej zabawie będą uczestniczyli: Maciej CHROBOT, Anna MAJ, Agnieszka OGRODNIK i Katarzyna GOTŁAS, którym serdecznie kibicujemy.

Typ treści: 
After hours