RSM Poland
Języki

Języki

Piłkarskie emocje w Amsterdamie

Po zeszłorocznym, niewątpliwie udanym wydarzeniu RSM European Football Tournament, które odbyło się w Turynie przyszedł czas na kolejne piłkarskie zmagania, tym razem w Holandii. Podobnie, jak rok temu, RSM Poland wystawiła do turnieju dwa piłkarskie zespoły: żeński i męski. Poza udziałem w rozgrywkach nasi zawodnicy mogli także przespacerować się pięknymi uliczkami oraz przepłynąć się barkami.

Barw naszych drużyn broniły: Ewa BILLIP, Dominika GAWROŃSKA, Natalia KOTOMSKA, Łucja PADRAK, Mariola PRZERWA, Natalia SKIBA oraz Marta STANOSZ. Dziewczyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, wygrywając dwa mecze i jeden remisując. Aby znaleźć się w półfinale zabrakło im tylko jednej bramki. Ostatecznie musiały uznać przewagę gospodyń oraz zawodniczek z Wielkiej Brytanii, które wywalczyły II miejsce w turnieju. Niewątpliwie z roku na rok obserwujemy coraz lepszą i dojrzalszą grę naszych żeńskich drużyn, dlatego mamy nadzieję, że za rok nasze koleżanki przywiozą już medale.

Z kolei męski zespół grał w składzie: Arkadiusz BUDKIEWICZ, Marcin KAWKA, Łukasz ŁAKOMIEC, Rafał PAZDYKA, Hubert SKRUKWA, Piotr STASZKIEWICZ, Paweł SZMAŃKOWSKI, Przemek WOJCIECHOWSKI oraz Marcin ZIELIŃSKI. Po zeszłorocznym sukcesie (srebrne medale zdobyte w Turynie) organizator tegorocznego turnieju przydzielił naszych graczy do "grupy śmierci", w której zmierzyli się m.in. z Wielką Brytanią, Francją oraz gospodarzami.

W meczach decydujących o awansie do ćwierćfinałów niestety drużyna poradziła sobie gorzej, niż rok temu, a przegrane 0-1 i 1-2 zadecydowały o zakończeniu zmagań w fazie grupowej.

Zabawa była wyjątkowa. Jak co roku mogliśmy lepiej poznać naszych kolegów z pozostałych europejskich oddziałów, spędzając wspólnie aktywny czas na świeżym powietrzu. 

img_3899.jpg

img_3987.jpg

img_4179.jpg

img_4180.jpg

img_4136.jpg

Typ treści: 
After hours