RSM Poland
Języki

Języki

After Hours

29 lipca br. poznański zespół RSM Poland miał okazję spotkać się z niecodziennym gościem – do biura przyjechał pyton królewski, którego właścicielką jest Agnieszka, nasza Office Assistant.

9 czerwca obchodzony jest Dzień Księgowego. Nie inaczej było w naszej firmie, gdzie na Zespół Księgowości czekała w poniedziałkowy poranek słodka niespodzianka.

W czasie wyjątkowych świąt, jakimi bez wątpienia są Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn, w naszych biurach panowała niezwykle słodka atmosfera.

Magiczna atmosfera świąt powoduje, iż czekamy na nie z niecierpliwością. Okres ten ma zbliżać i łączyć ludzi. Dlatego też, jak co roku spotkaliśmy się w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie, by celebrować ten okres wspólnie naszymi kolegami i koleżankami z pracy.

Słodko-słony festiwal w RSM czas rozpocząć! Nie straszna nam gorączka świąteczna, ponieważ RSM dba o swój zespół, by miał energię do działania w tym szalonym przedświątecznym tygodniu. Smakowite przeróżności znikają zadziwiająco szybko z naszych blatów kuchennych .

Tam, gdzie jest kawa jest zabawa! Uwielbiamy dobrą kawę i roznoszący się po całym biurze jej aromat. A najbardziej lubimy, gdy chwalą ją nasi pracownicy. Aby każdy mógł uraczyć swoje kubki smakowe ponownie obywa się u nas Festiwal Kawy  - przez 6 dni będziemy próbować rożnych kaw i oddawać na nie swoje głosy po to, by trzy najpopularniejsze pozostały w naszych ekspresach na stałe.

W ramach integracji Dział Doradztwa Podatkowego wybrał się (prawie) pełnym składem na warsztaty kulinarne do Kitchen Studio, gdzie podzielony na kilka drużyn przygotowywał dania pod czujnym okiem szefa kuchni. 

Po zeszłorocznym, niewątpliwie udanym wydarzeniu RSM European Football Tournament, które odbyło się w Turynie przyszedł czas na kolejne piłkarskie zmagania, tym razem w Holandii. Podobnie, jak rok temu, RSM Poland wystawiła do turnieju dwa piłkarskie zespoły: żeński i męski. Poza udziałem w rozgrywkach nasi zawodnicy mogli także przespacerować się pięknymi uliczkami oraz przepłynąć się barkami.

Część pracowników naszej firmy, uczęszczających na zajęcia z lektoratu, wzięło wczoraj udział w wewnętrznym konkursie wiedzy z języka niemieckiego. Zabawa była przednia, ponieważ konkurs swoją formą przypominał typową grywalizację - elementy zaciętej walki o zwycięstwo przeplatały się z humorystyczną formułą i radosną atmosferą.

 

Tegoroczna sieciowa impreza integracyjna, czyli RSM World Day 2018 już za nami - jak co roku było wyjątkowo. 

Strony