RSM Poland
Języki

Języki

After Hours

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia członkowie naszego interdyscyplinarnego Zespołu German Desk wybrali się do Berlina na tamtejszy Jarmark Bożonarodzeniowy. Była to okazja nie tylko do zrobienia przedświątecznych zakupów, ale też czas wytchnienia od codziennych, wymagających obowiązków i sposobność do dalszego umacniania koleżeńskich relacji w Zespole.

Dzięki uprzejmości naszych kolegów z RSM Germany, po raz drugi mieliśmy okazję uczestniczyć w nieformalnym spotkaniu ekspertów podatkowych z sieci RSM, które odbyło się 30 września w Monachium podczas obchodów tegorocznego Oktoberfest. RSM Poland reprezentował nasz Tax Partner i Head of German Desk, Przemysław POWIERZA.

Nasza coroczna impreza integracyjna, czyli RSM World Day już za nami. 

Na listach startowych biegu Poland Business Run 2019 zapisano absolutnie rekordową liczbę ponad 29 tys. biegaczy! W samym tylko Poznaniu wystartowało 800 drużyn, czyli aż 4 tys. osób!

Wrzesień to w RSM czas piłkarskich zmagań. Tym razem emocje rozgrzewały nas w Wielkiej Brytanii, która była gospodarzem RSM European Football Tournament 2019. Podobnie, jak rok temu, RSM Poland wystawiła do turnieju dwa piłkarskie zespoły: żeński i męski. Poza udziałem w rozgrywkach nasi zawodnicy mieli okazję zwiedzić miasto, w którym rodziła się piłka nożna pięcioosobowa, a także zasiąść na trybunach Old Trafford, gdzie swoje mecze rozgrywa Manchester United.

29 lipca br. poznański zespół RSM Poland miał okazję spotkać się z niecodziennym gościem – do biura przyjechał pyton królewski, którego właścicielką jest Agnieszka, nasza Office Assistant.

9 czerwca obchodzony jest Dzień Księgowego. Nie inaczej było w naszej firmie, gdzie na Zespół Księgowości czekała w poniedziałkowy poranek słodka niespodzianka.

W czasie wyjątkowych świąt, jakimi bez wątpienia są Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn, w naszych biurach panowała niezwykle słodka atmosfera.

Magiczna atmosfera świąt powoduje, iż czekamy na nie z niecierpliwością. Okres ten ma zbliżać i łączyć ludzi. Dlatego też, jak co roku spotkaliśmy się w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie, by celebrować ten okres wspólnie naszymi kolegami i koleżankami z pracy.

Słodko-słony festiwal w RSM czas rozpocząć! Nie straszna nam gorączka świąteczna, ponieważ RSM dba o swój zespół, by miał energię do działania w tym szalonym przedświątecznym tygodniu. Smakowite przeróżności znikają zadziwiająco szybko z naszych blatów kuchennych .

Strony