RSM Poland
Języki

Języki

After Hours

Po zeszłorocznym, niewątpliwie udanym wydarzeniu RSM European Football Tournament, które odbyło się w Turynie przyszedł czas na kolejne piłkarskie zmagania, tym razem w Holandii. Podobnie, jak rok temu, RSM Poland wystawiła do turnieju dwa piłkarskie zespoły: żeński i męski. Poza udziałem w rozgrywkach nasi zawodnicy mogli także przespacerować się pięknymi uliczkami oraz przepłynąć się barkami.

Część pracowników naszej firmy, uczęszczających na zajęcia z lektoratu, wzięło wczoraj udział w wewnętrznym konkursie wiedzy z języka niemieckiego. Zabawa była przednia, ponieważ konkurs swoją formą przypominał typową grywalizację - elementy zaciętej walki o zwycięstwo przeplatały się z humorystyczną formułą i radosną atmosferą.

 

Tegoroczna sieciowa impreza integracyjna, czyli RSM World Day 2018 już za nami - jak co roku było wyjątkowo. 

Pracownicy Działu Audytu z Warszawy i Poznania wzięli udział w kilkugodzinnym szkoleniu z zakresu safe driving organizowanym przez Skoda Auto Szkoła, które odbyło się pod koniec sierpnia.

W ramach szkolenia trenerzy przedstawili zalety prawidłowej pozycji za kierownicą oraz sposobu bezpiecznego przewozu osób i bagaży. Można było skorzystać z symulatora dachowania, co z pewnością pokazało nam, jak ważne jest zapinanie pasów i niepozostawianie na siedzeniach drobnych rzeczy, które łatwo mogą się przemieścić w trakcie hamowania czy kolizji.

W ostatni lipcowy piątek Dział Audytu z Warszawy i Poznania postanowił skorzystać z pięknej pogody i spędzić trochę czasu na łonie natury. W tym celu spotkaliśmy się na polu golfowym Jantar w Kaliszu.

Już od kilku tygodni w Poznaniu i Warszawie nasze zespoły dzielnie stawiają czoła upałom lub nagłym ulewom, aby doszlifować formę na tegoroczny RSM European Football Tournament, w którym wezmą udział drużyny z całej Europy.

W związku z Dniem Księgowego, który obchodzony jest w Polsce 9 czerwca, w naszym biurze czekała na naszych pracowników miła niespodzianka. W ozdobionej balonami kuchni zastaliśmy wyjątkowo oryginalny (i smaczny) tort, który musieliśmy upamiętnić na zdjęciach. Lubimy takie poniedziałki!

Każdy w RSM Poland wie, że pierwszy piątek miesiąca jest przepyszny! Wtedy wspólnie spędzamy lunch, ciesząc kubki smakowe włoskimi pizzami. Czy właśnie nie tak powinien wyglądać początek każdego weekendu?

W najbliższą sobotę, 9 czerwca, czworo naszych Pracowników weźmie udział w 4. edycji biegu NCDC Business Race w Szczecinie. Każdy członek czteroosbowego zespołu będzie miał do pokonania dystans 4 km.  Jednak to nie czas będzie tu najwazniejszy - głównym celem wydarzenia jest integracja pracowników i dobra zabawa, co podkreśla Paweł Finkielman, właściciel firmy NCDC S.A., będącej tytularnym i głównym sponsorem imprezy. 

W RSM Poland ochładzamy zmysły, ale nie entuzjazm! Dzięki dzisiejszym "firmowym lodom" zapał do pracy podskoczył do 101%! Dziękujemy, wszystko zjemy!
PS. Takie niespodzianki tylko u nas!

Strony