RSM Poland
Języki

Języki

Nowe biuro RSM w Szczecinie

W ślad za informacją o włączeniu firmy Poncyljusz i Radź w struktury RSM Poland, chcielibyśmy poinformować Państwa także o otwarciu nowego biura RSM w Szczecinie.

Już od 3 lipca 2017 r. zapraszamy Państwa do nowoczesnego biurowca Kosmos Art & Business Center przy al. Wojska Polskiego 8 w ścisłym centrum Szczecina. Jest to trzecia – po Poznaniu i Warszawie – lokalizacja, w której eksperci RSM świadczą dla Klientów pełen wachlarz usług doradczych.

Dzięki włączeniu niemal 70-osobowego Zespołu Poncyljusz i Radź w struktury RSM Poland oraz otwarciu nowoczesnego biura w tej prestiżowej lokalizacji będziemy bliżej naszych Klientów z regionu zachodniopomorskiego, wykorzystamy także synergie i szanse, jakie pojawiają się na terenie Szczecina oraz całej Polski – powiedział Bartosz MIŁASZEWSKI, Managing Partner w RSM Poland. Obecna akwizycja to kolejny rozdział w historii dynamicznego rozwoju RSM w Polsce i kolejny krok w naszej drodze do objęcia pozycji jednej z największych w Polsce firm księgowych, audytorskich i doradczych.

Nowa siedziba jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz kolejnym etapem dynamicznego rozwoju marki RSM na zachodniopomorskim rynku. Prestiżowa lokalizacja Kosmos Art & Business Center, w ścisłym centrum Szczecina, umożliwia łatwy dojazd samochodem oraz transportem miejskim bezpośrednio do nowoczesnego biurowca klasy A+.

Jesteśmy przekonani, że obecne zmiany wzmocnią naszą obecność na rynku, co z kolei zaowocuje nowymi możliwościami zarówno dla naszych pracowników, jak i naszych Klientów. Dzięki połączeniu z Poncyljusz i Radź będziemy bliżej naszych Klientów z województwa zachodniopomorskiego, mogąc wspierać ich na bieżąco nie tylko w nadążaniu za przepisami, które zmieniają się w ekspresowym tempie, ale także w kontaktach z fiskusem, który coraz częściej przygląda się firmowym rozliczeniom – powiedział Tomasz BEGER, Tax Partner w RSM Poland, który będzie rozwijał i nadzorował prace Działu Doradztwa Podatkowego na szczecińskim rynku.

szczecin_1.jpg

szczecin_2.jpg

szczecin_3.jpg

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

Wyślij wiadomość