RSM Poland
Języki

Języki

European Business Awards 2017/2018

European Business Awards to niezależny konkurs, którego celem jest nagradzanie oraz promowanie doskonałości, najlepszych praktyk i innowacji w europejskim środowisku biznesowym.

EBA

Dlaczego warto dołączyć do konkursu European Business Awards?

 • Aby móc dzielić dumę ze swoich osiągnięć oraz podnieść morale zarówno pracowników, jak i inwestorów
 • Aby poznać przedstawicieli wysokiego szczebla wszystkich branż i państw członkowskich Unii Europejskiej
 • Aby czerpać korzyści z szeroko zakrojonej oprawy medialnej oraz branżowego zasięgu wydarzenia

 

European Business Awards to prestiżowy konkurs, który sprzyja rozpoznawalności europejskich marek, a wyróżnienie w nim przynosi renomę w środowisku biznesowym. To wspaniała okazja do benchmarkingu i inspiracji dla dalszego rozwoju. Biorąc udział w tym międzynarodowym konkursie, firmy otrzymują profesjonalną i niezależną ocenę dokonaną przez wysoko wykwalifikowane jury. Na każdym z etapów uczestnicy poznają przedstawicieli kadry zarządzającej (klientów, partnerów, konkurentów) i zyskują szansę na nawiązanie z nimi kontaktów biznesowych.

RSM International, 6. największa sieć firm audytorskich i doradczych na świecie, jest głównym sponsorem konkursu już od 2007 roku. Za jego pośrednictwem odnajdujemy i prezentujemy najlepsze przedsiębiorstwa w Europie oraz budujemy wspólnie silniejszą społeczność biznesową. Wspieramy European Business Awards, ponieważ z dumą obserwujemy i doceniamy prężnie działające firmy oraz ich rozwój tak w Polsce, jak i poza granicami kraju. Udział w European Business Awards nie wiąże się z żadnymi opłatami i jest otwarty dla wszystkich organizacji bez względu na ich rozmiar i branżę!

  Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie www.businessawardseurope.com lub w broszurze "2017/18 AWARDS ENTRY BROCHURE". 

  Wyłoniono zwycięzców największego w Europie konkursu European Business Awards 2016/2017!

  5 maja 2017
  12 najlepszych europejskich firm, które ogłoszono zwycięzcami European Business Awards 2016/17, prestiżowych nagród sponsorowanych przez RSM, świętowało zeszłej nocy na uroczystej gali w Dubrowniku, która zgromadziła prominentnych europejskich biznesmanów i przedsiębiorców.

  Orange Polska zdobywcą tytułu National Public Champion w prestiżowym konkursie European Business Awards 2016/2017!

  6 marca 2017
  Orange Polska ogłoszono zdobywcą tytułu National Public Champion dla Polski w tegorocznej edycji sponsorowanego przez RSM konkursu European Business Awards. Operator wygrał głosowanie publiczności, w którym oddano ponad 160.000 głosów z całego świata, co jest absolutnym rekordem konkursu!

  Trzy polskie przedsiębiorstwa w finale prestiżowego konkursu European Business Awards 2016/2017!

  7 lutego 2017
  Trzy polskie przedsiębiorstwa wyróżniono nagrodą Ruban d’Honneur i ogłoszono finalistami 10 edycji sponsorowanego przez RSM prestiżowego konkursu European Business Awards.

  Już czas wybrać polskiego zdobywcę tytułu „National Public Champion” w prestiżowym konkursie European Business Awards

  12 stycznia 2017
  Ponad 400 firm z 34 krajów w Europie, w tym 12 przedsiębiorstw z Polski, walczy o tytuł National Public Champion w prestiżowym konkursie European Business Awards. Na stronie: http://www.businessawardseurope.com/vote/category/poland obejrzeć można prezentacje rodzimych firm oraz oddać głos na swojego faworyta. Zachęcamy do wspierania polskich przedsiębiorców w walce o ten prestiżowy tytuł!

  28 przedsiębiorstw z Polski wyróżniono w konkursie European Business Awards 2016/17

  6 września 2016
  RSM gratuluje 28 polskim przedsiębiorstwom, które zdobyły tytuł National Champion w 10. edycji sponsorowanego przez RSM prestiżowego konkursu European Business Awards.

  OSTC Polska w finale European Business Awards 2015/2016!

  15 lutego 2016
  OSTC Polska Sp. z o.o. wyróżniono nagrodą Ruban d’Honneur i ogłoszono finalistą konkursu European Business Awards 2015/16, w kategorii „Chairman’s Selection Award”.

  Głosuj i wybierz polskiego zdobywcę tytułu „National Public Champion” w prestiżowym konkursie European Business Awards

  15 stycznia 2016
  28 przedsiębiorstw w Polsce walczy o tytuł „National Public Champion” w prestiżowym konkursie European Business Awards. Zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w głosowaniu i wsparcia swojego faworyta. Głosuj na stronie: www.businessawardseurope.com

  28 polskich przedsiębiorstw wyróżnionych w konkursie European Business Awards!

  4 września 2015
  1 września ogłoszono zdobywców tytułu National Chamipon 9. edycji prestiżowego konkursu European Business Awards. 678 firm z 33 krajów w Europie, które nagrodzono tytułami National Chamipon, powalczy teraz w dalszych etapach rywalizacji o głosy sędziów i międzynarodowej publiczności. W drodze do finału Polskę reprezentować będzie aż 28 prężnie działających przedsiębiorstw, których pełną listę znajdą Państwo na oficjalnej stronie EBA: http://www.businessawardseurope.com/national-champion/co/Poland/2015.

  13 najlepszych firm w Europie ogłoszono zwycięzcami European Business Awards 2014/2015

  27 maja 2015
  13 najlepszych firm w Europie, które ogłoszono zwycięzcami European Business Awards 2014/2015, prestiżowych nagród sponsorowanych przez RSM, świętowało wczorajszego wieczora na gali w Londynie. Zaszczycili ją swoją obecnością liderzy biznesu, politycy, ambasadorowie oraz naukowcy z całej Europy. Udział w ceremonii wzięli także przedstawiciele RSM Poland, jedynej w Polsce firmy należącej do RSM International, świadczącej z biur w Warszawie i Poznaniu usługi dla Klientów na terenie całej Polski, a często również poza jej granicami.

  Wydawnictwo Kurtiak i Ley z tytułem National Public Champion prestiżowego konkursu European Business Awards!

  6 marca 2015
  W wyniku głosowania publiczności w konkursie European Business Awards 2014/2015, sponsorowanym przez RSM, 7. największą na świecie sieć niezależnych firm doradczych i audytorskich, Wydawnictwo Artystyczne Kurtiak i Ley zostało wybrane polskim National Public Champion. Krajowi laureaci konkursu publiczności wezmą teraz udział w drugiej turze głosowania, które potrwa do 16 kwietnia. Wyniki rundy finałowej i zwycięzcę oraz zdobywcę tytułu European Public Champion poznamy na gali rozdania nagród 26 maja w Londynie. Więcej informacji o konkursie i finalistach znaleźć można na stronie: www.businessawardseurope.com.

  Strony

  Kontakt

  Wszelkie pytania dotyczące European Business Awards należy kierować do Natalii SKIBA, Business Development & Marketing Specialist w RSM Poland, która wspiera kandydatów z Polski podczas wszystkich etapów konkursu EBA.

  nataliaskiba

  natalia.skiba@rsmpoland.pl
  Tel. +48 668 203 081 

  W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wnioski, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 61 8515 766 lub napisz do nas.

  Wyślij wiadomość