RSM Poland
Języki

Języki

After Hours

Przyjemne wydarzenia miło się wspomina. A do takich z całą pewnością należała nasza firmowa Wigilia, w trakcie której nie tylko podsumowaliśmy cały 2017 rok i rozsmakowaliśmy się w wyśmienitych potrawach, ale również mogliśmy spędzić ze sobą trochę czasu by porozmawiać i wspólnie pożartować. 

W tym roku w naszym sieciowym wydarzeniu integracyjno-szkoleniowym wzięło udział 150 uczestników – Pracowników biura poznańskiego, warszawskiego oraz szczecińskiego. Impreza odbyła się w Hotelu Atut w Licheniu Starym.

Po zeszłorocznym, niewątpliwie wspaniałym (pod każdym względem!) wydarzeniu, które odbyło się w Warszawie przyszedł czas na kolejne piłkarskie zmagania, tym razem we Włoszech.

W tym roku poznańska edycja Poland Business Run 2017 zgromadziła na starcie 600 drużyn, czyli łącznie 3.000 biegaczy. W Poznaniu pobito rekord w skali kraju jeżeli chodzi o szybkość zarejestrowania wszystkich drużyn.

Tegoroczne spotkania wigilijne zorganizowaliśmy w naszych biurach w Poznaniu i Warszawie, wykorzystując w pełni atuty naszych większych, nowoczesnych powierzchni. Dzięki temu atmosfera imprezy bożonarodzeniowej sprzyjała zarówno ciepłym życzeniom, jak i podsumowaniom mijającego roku.

Tegoroczny RSM World Day świętowaliśmy w gronie blisko 100 pracowników z naszych biur w Poznaniu i Warszawie w przepięknej okolicy ośrodka jeździeckiego położonego na obrzeżach Łodzi, na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich.

W dniach 3-4 września w Warszawie, jako organizator tegorocznego RSM European Football Tournament, RSM Poland miała przyjemność gościć blisko 350 zawodników i kibiców RSM z Belgii, Danii, Francji, Holandii, Irlandii, Luksemburga, Niemiec, Norwegii, Wielkiej Brytanii i Włoch, którzy poprzez niesamowity doping i walkę fair play dostarczyli wszystkim uczestnikom niesamowitych emocji.

W dniach 26-27 sierpnia 2016 roku, na tydzień przed turniejem piłkarskim biur RSM z całej Europy, którego w tym roku jesteśmy gospodarzem, pięcioro naszych zawodników dokonało w ramach przygotowania kondycyjnego przejścia Beskidu Śląskiego wokół jego najwyższego szczytu, Skrzycznego 1257 m n.p.m.

13 maja w hotelu Wityng w Mikorzynie odbyła się Majówka RSM Poland – spotkanie integracyjne dla blisko 140 osobowego Zespołu naszych pracowników z biur w Warszawie i Poznaniu.

Tegoroczny RSM World Day był dla naszej firmy wyjątkowy – pierwszy raz świętowaliśmy pod nowym logo, które przyjęliśmy w związku z globalnym rebrandingiem sieci RSM International.

Strony